Купон 100мкд
Гумени патосници Гумекс - BMW X1 (E 84) (2009) 214423 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - BMW X5 (E70) (2007-2014) 215854 ЦЕНА: 1,960 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW X3 (F25) (2010-) 217114

Има на залиха

Sku:217114

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – BMW X3 (F25) (2010-) 217114
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
BMW X3 (F25) (2010-2017)
BMW X4 (F26) (2014-2018)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,1 кг

Weight 4.04 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – BMW X3 (F25) (2010-) 217114”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWX3F252010-
Back to Top