Гумени патосници Гумекс - BMW X1 (E 84) (2009) 214423 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Daewoo Lanos (1997-2002) 211299 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – BMW X3 (F25) (2010-) 217114

Има на залиха

Шифра:217114

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – BMW X3 (F25) (2010-) 217114

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

BMW X3 (F25) (2010-2017)

BMW X4 (F26) (2014-2018)

Црна боја

Фиксација: бр

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,1 кг

Тежина 4.04 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – BMW X3 (F25) (2010-) 217114”
TypeWidthProfileSizeSpeed
BMWX3F252010-
Врати се горе