GUMEKS Типски гумени патосници Hundai I20 (2020->) - 222737 ЦЕНА: 1,680 ден
GUMEKS Типски гумени патосници Dacia Sandero (2020->) - 222754 ЦЕНА: 1,680 ден

GUMEKS Типски гумени патосници Ford KUGA (2020 ->) – 222584

Има на залиха

Шифра:222584

ЦЕНА: 1,680 ден

GUMEX Типски гумени патосници Ford KUGA (2020 ->) – 222584
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
Покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Ford Kuga (2020-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.0 кг

Тежина 4.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе