Купон 100мкд
GUMEKS Типски гумени патосници Ford KUGA (2020 ->) - 222584 ЦЕНА: 1,680 ден
GUMEKS Типски гумени патосници Mazda 2 (2015->) - 221784 ЦЕНА: 1,390 ден

GUMEKS Типски гумени патосници Dacia Sandero (2020->) – 222754

1 in stock

Sku:222754

ЦЕНА: 1,680 ден

1 in stock

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Dacia Sandero (2020->) – 222754
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
Покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Dacia SANDERO (2020-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.0 кг

Weight 4.0 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top