Praxis Микрофибер крпа МАКС 1 ком. - 4218 ЦЕНА: 300 ден
F Car Care Чистач за бандажи - 650 мл. - 97028 ЦЕНА: 159 ден

F Car Care Пена за гуми – 650 мл. – 097024

Достапен

ЦЕНА: 159 ден

Спореди

F Car Care Pena za gumi – 650 ml. – 097024
Совршен производ за чистење и сјај на гумите за само некоклу секунди. Совршена пена која ги чисти и остава мокар изглед на гумите.
Пред употреба да се отстрани тврдокорната нечистотија од гумите.

Тежина 0.600 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе