F Car Care Пена за гуми - 650 мл. - 097024 ЦЕНА: 159 ден
F Car Care Чистач на мотор - 650 мл. - 97029 ЦЕНА: 149 ден

F Car Care Чистач за бандажи – 650 мл. – 97028

Достапен

Шифра:97028

ЦЕНА: 159 ден

Спореди

F Car Care Cistac za bandazhi – 650ml. – 97028
Специјално с екористи за заштита на бандажите. Исчистете ги нечистотиите, дамките и трагите од кочење. НЕ содржи состојки кои можат да го оштетат бандажот. Препорачано да се користи периодично и бандажите ќе изгледаат како нови. Заштитува од нечистотии и наслаги.
Користење. во 4 чекори
1. Нанесете од спрејот на ладни бандажи
2. Оставете да делува 30 секунди.
3. Исплакнете со вода под висок притисок.
4. Избришете со сува крпа или мека четка.

Тежина 0.615 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе