Praxis Микрофибер крпи Ултрасоник - 3 ком. 4217 ЦЕНА: 239 ден
F Car Care Пена за гуми - 650 мл. - 097024 ЦЕНА: 159 ден

Praxis Микрофибер крпа МАКС 1 ком. – 4218

Има на залиха

Шифра:4218

ЦЕНА: 300 ден

Совршена двострана, микрофибер крпа.
Максимални перформанси со густина на влакно од 800 гсм.
Наменета за чистење, бришење и полирање.
Димензии: 40x40cm.

Тежина 0.166 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе