Xtreme спреј со заштита Sonax 750мл. 243400 ЦЕНА: 1,070 ден
Чистач на стакло Falcon - 100104 ЦЕНА: 191 ден

Чистач на текстил Falcon – 100103

Има на залиха

Шифра:100103

ЦЕНА: 213 ден

Cistac na tekstil Falcon – 100103

Falcon Чистач на текстил 750 мл. – 100103

Високо квалитетно средство за чистење на текстилните површини во возилото со отстранување на непријатните миризби. Ги освежува и интевизира боите на текстилот. Почекајте околу 3 минути. Исчистете ја површината со четка или со правосмукалка.

Тежина 0.825 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач на текстил Falcon – 100103”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе