Чистач на бандажи Falcon - 100101 ЦЕНА: 207 ден
Чистач на стакло Falcon - 100104 ЦЕНА: 160 ден

Чистач на текстил Falcon – 100103

Достапен

Шифра:100103

ЦЕНА: 189 ден

Спореди

Cistac na tekstil Falcon – 100103
Falcon Чистач на текстил 750 мл. – 100103
Високо квалитетно средство за чистење на текстилните површини во возилото со отстранување на непријатните миризби. Ги освежува и интевизира боите на текстилот. Почекајте околу 3 минути. Исчистете ја површината со четка или со правосмукалка.

Тежина 0.825 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Чистач на текстил Falcon – 100103”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе