Чистач на текстил Falcon - 100103 ЦЕНА: 213 ден
Чистач за кочници Falcon - 97007 ЦЕНА: 150 ден

Чистач на стакло Falcon – 100104

Има на залиха

Шифра:100104

ЦЕНА: 191 ден

Cistac na staklo Falcon – 100104

Falcon Чистач на стакло 750 мл. – 100104

Специјално средство за чистење на автомобилски прозорци. Уникатната активна формула перфектно ги отстранува нечистотиите од стаклото без траги. Ефикасно ги отстранува инсектите од стаклото и фаровите. Напрскајте на растојание од 20 cm. Пребришете ја површината со крпа.

Тежина 0.825 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач на стакло Falcon – 100104”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе