Бришач Falcon - Aero Vision 1 48 cm. 60048 ЦЕНА: 100 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 53 cm. 60053 ЦЕНА: 100 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 51 cm. 60051

Достапен

Шифра:60051

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Brisac Falcon – Aero Vision 1 51 cm. 60051

Тежина 0.186 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Aero Vision 1 51 cm. 60051”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе