Бришач Falcon - Aero Vision 1 45 cm. 60045 ЦЕНА: 100 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 51 cm. 60051 ЦЕНА: 107 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 48 cm. 60048

Има на залиха

Шифра:60048

ЦЕНА: 107 ден

Brisac Falcon – Aero Vision 1 48 cm. 60048

Тежина 0.182 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Falcon – Aero Vision 1 48 cm. 60048”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе