Бришач Falcon - Aero Vision 1 45 cm. 60045 ЦЕНА: 100 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 51 cm. 60051 ЦЕНА: 100 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 48 cm. 60048

Достапен

Шифра:60048

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Brisac Falcon – Aero Vision 1 48 cm. 60048

Тежина 0.182 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Aero Vision 1 48 cm. 60048”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе