Бришач Falcon - Aero Vision 1 51 cm. 60051 ЦЕНА: 100 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 55 cm. 60055 ЦЕНА: 100 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 53 cm. 60053

Достапен

Шифра:60053

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Brisac Falcon – Aero Vision 1 53 cm. 60053

Тежина 0.198 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Aero Vision 1 53 cm. 60053”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе