Бришач Falcon - Aero Vision 1 51 cm. 60051 ЦЕНА: 107 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 55 cm. 60055 ЦЕНА: 107 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 53 cm. 60053

Има на залиха

Шифра:60053

ЦЕНА: 107 ден

Brisac Falcon – Aero Vision 1 53 cm. 60053

Тежина 0.198 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Falcon – Aero Vision 1 53 cm. 60053”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе