Бришач Falcon - Aero Vision 1 35 см. 60033 ЦЕНА: 100 ден
Бришач Falcon - Aero Vision 1 41 см. 60038 ЦЕНА: 100 ден

Бришач Falcon – Aero Vision 1 38 см. 60035

Достапен

Шифра:060035

ЦЕНА: 100 ден

Спореди

Brisac Falcon – Aero Vision 1 38 cm. 60035

Тежина 0.144 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Falcon – Aero Vision 1 38 см. 60035”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе