Заден бришач 30 см. Praxis 7512 ЦЕНА: 250 ден
Заден бришач 35 см. Praxis 7514 ЦЕНА: 250 ден

Заден Бришач 33 см. Praxis 7513

Достапен

Шифра:007513

ЦЕНА: 250 ден

Спореди

Zaden brisac 33 cm. Praxis 7513

Тежина 0.18 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Заден Бришач 33 см. Praxis 7513”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе