Бришач Air Falcon 35 см. со 10 адаптери 7435 ЦЕНА: 160 ден
Капачиња на вентил за воздух Praxis - PVC 98851 ЦЕНА: 60 ден

Бришач Vision Falcon 38 см. со 10 адаптери 7438

Достапен

Шифра:007438

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

Brisac Vision Falcon 38 cm. so 10 adapteri 7438

Тежина 0.2 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Vision Falcon 38 см. со 10 адаптери 7438”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе