Бришач Air Falcon 35 см. со 10 адаптери 7435 ЦЕНА: 214 ден
Капачиња на вентил за воздух Praxis - PVC 98851 ЦЕНА: 64 ден

Бришач Vision Falcon 38 см. со 10 адаптери 7438

Има на залиха

Шифра:7438

ЦЕНА: 214 ден

Brisac Vision Falcon 38 cm. so 10 adapteri 7438

Тежина 0.2 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бришач Vision Falcon 38 см. со 10 адаптери 7438”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе