Бришач Aero Praxis 41 cm. 30041 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Aero Praxis 45 cm. 30045 ЦЕНА: 150 ден

Бришач Aero Praxis 43 cm. 30043

Достапен

Шифра:30043

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 43 cm. 30043

Тежина 0.15 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 43 cm. 30043”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе