Бришач Aero Praxis 51 cm. 30051 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Aero Praxis 55 cm. 30055 ЦЕНА: 150 ден

Бришач Aero Praxis 53 cm. 30053

Достапен

Шифра:30053

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 53 cm. 30053

Тежина 0.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 53 cm. 30053”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе