Бришач Aero Praxis 53 cm. 30053 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Aero Praxis 61 cm. 30061 ЦЕНА: 150 ден

Бришач Aero Praxis 55 cm. 30055

Достапен

Шифра:30055

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 55 cm. 30055

Тежина 0.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 55 cm. 30055”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе