Бришач Aero Praxis 48 cm. 30048 ЦЕНА: 150 ден
Бришач Aero Praxis 53 cm. 30053 ЦЕНА: 150 ден

Бришач Aero Praxis 51 cm. 30051

Достапен

Шифра:30051

ЦЕНА: 150 ден

Спореди

Brisac Aero Praxis 51 cm. 30051

Тежина 0.17 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Бришач Aero Praxis 51 cm. 30051”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе