GUMEKS Типски гумени патосници Mercedes x w470 2017-> – 221704 ЦЕНА: 1,600 ден
GUMEKS Типски гумени патосници BMW X7 G07 2018-> – 212722 ЦЕНА: 1,870 ден

GUMEKS Типски гумени патосници VW Caddy 2020-> – 222395

In Stock

Sku:222395

ЦЕНА: 1,070 ден

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници VW Caddy 2020-> – 222395

Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за : VW Caddy 2020->
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 2.8 кг

TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top