Купон 100мкд
SONAX Четка за чистење бандажи - 417900 ЦЕНА: 540 ден
GUMEKS Типски гумени патосници VW Caddy 2020-> – 222395 ЦЕНА: 1,130 ден

GUMEKS Типски гумени патосници Mercedes x w470 2017-> – 221704

Има на залиха

Sku:221704

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

GUMEX Типски гумени патосници Mercedes x w470 2017-> – 221704
Специјални типски гумени патосници направени од висококвалитетна гума.
Направени за прецисно и точно вклопување на подот на автомобилот.
Со висок периферен раб и едноставна шема која го штити подот на автомобилот од нечистотија.
Овие патосници се прицврстуваат соодветно и имаат долен слој кој не дозволува лизгање.
покрај нелизгачкиот слој има и копчиња со кои се прицврстува патосницата за подот.

Дизајнирани за: Mercedes X-Klasse W470 (2017-)
Боја: Црна
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4.0 кг

Weight 4.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Mercedes
Back to Top