GUMEKS Типски гумени патосници Mazda 2 (2015->) - 221784 ЦЕНА: 1,390 ден
GUMEKS Типски гумени патосници Mercedes x w470 2017-> – 221704 ЦЕНА: 1,680 ден

SONAX Четка за чистење бандажи – 417900

Има на залиха

Шифра:417900

ЦЕНА: 540 ден

SONAX Четка за чистење бандажи – 417900
✅Ергономската четка за чистење и отстранување на тврдокорна и тешко достапна нечистотија од челични и алуминиумски бандажи

✅Меките влакна и обложената жица ја штитат површината од гребење или оштетување

✅Практичната и нелизгава рачка нуди сигурно држењe

✅Идеален во комбинација со сите SONAX чистачи на бандажи

Начин на употреба: Нанесете од средството за чистење на бандажи на бандажите и со нежни движења тријте ги бандажите со четката како би ја отстраниле нечистотијата. По користењето едноставно исплакнете ја валканата четка темелно со топла вода. Исушете ја и ставете на ја место.

Тежина 0.030 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе