Попуст
Акумулатор ФИАМ Titanium Black 45ah J - 955000 ЦЕНА: 3,510 ден
SONAX Антимаглин спреј 500мл. - 355241 ЦЕНА: 520 ден

Vesna+ акумулатор 62 ah R+ Eh600 – 415062

Има на залиха

Sku:415062

ЦЕНА: 3,870 ден

Спореди

Vesna+ akumulator 62 ah R+ Eh600 – 415062
ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Weight 7.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top