Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ704 70АХ Р+ ЦЕНА: 4,446 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ500 50АХ Р+ ЦЕНА: 3,087 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ705 70АХ Л+

Достапен

Шифра:95025

ЦЕНА: 4,233 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (4703 ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (во продажните салони CARBOX во City Mall и ПСС објектот Ново Лисиче)

Akumulator EXIDE EB705 70AH L+

Тежина 149 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ705 70АХ Л+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе