Нема на залиха
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 74А ЦЕНА: 6,316 ден
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 80А ЦЕНА: 10,739 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ705 70АХ Л+

Нема на залиха

Шифра:95025

ЦЕНА: 5,950 ден

Нема на залиха

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (5653 ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EB705 70AH L+

Тежина 149 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ705 70АХ Л+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе