Нема на залиха
Сет за тркала (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100646 ЦЕНА: 1,028 ден
Сет за внатрешност (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100648 ЦЕНА: 1,309 ден

Сет за надворешност (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100649

Нема на залиха

Шифра:100649

ЦЕНА: 1,316 ден

Нема на залиха

Set za nadvoresnost
214 200 – SONAX Xtreme Активен шампон 2 во 1 – 500мл.
Многу економичен и високо концентриран шампон со нова комбинација од активни состојки. Брзо и темелно ја отстранува нечистотијата. Доколку се употреби нерастворен, ги отстранува дури и најзакоравените нечистоти како што е изметот од птици и остатоците од инсекти. Погоден за миење на обоени површини, кабриолет кровови, метал, стакло, пластика, гума, церади , порцелан и енамел. Делува нежно на површините благодарение на навлаките актвини состојки. Без фосфати. Нето: 500 мл.
428 000 – SONAX Мултисунѓер 2 во 1
Повеќенаменски сунѓер за перење на возилото. Особено абсорбирачки. Со две различни апликативни површини. Сивата страна има помека структура и е направена за генерално перење на возилото. Белата страна има потврда структура и е идеална за отстранување на позакоравените нечистотии и инсекти.
287 400 – SONAX Брилијантен детајљер Xtreme – 750 мл.
Се користи за брза и краткорочна заштита на бојата. Темелно и нежно ги чисти малку оштетените површини, без создавње гребаници. Го нагласува крајниот изглед на бојата и ја прави површината исклучително мазна со бескрајно длабок сјај. Ги освежува постоечките восочни нанесувања и овозможува дополнителен ефект на бегање на водата. Производот влкучува и високо квалитетна микрофибер крпа за оптимална апликација и совршен резултат.
4201 – Praxis Микрофибер крпи 2 ком. црвена

Тежина 1.500 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе