Нема на залиха
Сет за надворешност (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100649 ЦЕНА: 1,040 ден
Сет за заштита (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт.Бр: 100650 ЦЕНА: 999 ден

Сет за внатрешност (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100648

Out of stock

Sku:100648

ЦЕНА: 999 ден

Out of stock

Спореди

Set za vnatresnost (BESPLATNA DOSTAVA) Art. br: 100648
321 200 – SONAX Чистач на тапацир – 500мл.
Чистач за внатрешноста кој ја отстранува и најтврдокорната нечистотија од внатрешните тапацирани делови на возилата. Има пријатен и свеж мирис, еколошки и без разредувач.
205 141 – SONAX Заштита за пластика – 300мл.
Незаштитените пластични компоненти не треба да се занемаруваат кога се одржува автомобилот, во спротивно тие предвреме ќе бледнеат и може да станат кршливи. И во модерен автомобил има многу од нив: панели на вратите и седиштата, контролната табла и средишната конзола. Надворешните браници, лентите за обликување и покривите на моторот бараат редовно внимание за време на чистење и одржување.
417 200 – SONAX Апликатор за нега на пластика
Дополнителен апликатор за нанесување на производите за нега на пластика во внатрешноста на возилото. Благодарение на неговиот ергономично погоден дизајн за поставување на рака, обезбедува лесен пристап до најнедостапните места.
4202 – Микрофибер крпи за внатрешност 2 ком.

Weight 1.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top