Нема на залиха
Бришачи специјалки 63+63 (BMW 7 серија) – 7112 ЦЕНА: 429 ден
Сет за надворешност (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100649 ЦЕНА: 1,316 ден

Сет за тркала (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт. Бр: 100646

Нема на залиха

Шифра:100646

ЦЕНА: 1,028 ден

Нема на залиха

230 200 – SONAX Cistac na bandazi Xtreme – 500мл.
Високо ефикасен специјален чистач без киселина за сите типови челични и лесни алуминиумски тркала. Лесно ги отстранува дури и најтврдокорните нечистотии, како што се согоруваната прашина, остатоците од масло и гума и други нечистотии од патот.
235 300 – SONAX Sprej za sjaj na gumi Xtreme – 400мл.
SONAX XTREME Спреј за долготраен, богат, длабок сјај и влажен изглед на гумите. Гумата истовремено се одржува и, со редовна примена, е заштитена од пукање, предвремено стареење и белење на бојата.
42100 – Praxis Cetka za bandazi
Специјална четка за темелно чистење на бандажите

Тежина 1.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе