Раткапни Versaco - GTX Карбон Сиви 16" 2444 ЦЕНА: 1,100 ден
Раткапни Versaco - GTX Tемно Сиви 15" 2475 ЦЕНА: 1,160 ден

Раткапни Versaco – GTX Карбон Темно сиви 14″ 2468

Достапен

Шифра:2468

ЦЕНА: 1,060 ден

Боја: Црна
Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – GTX Carbon  14″ 2468

Големина

14"

Боја

Црна

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – GTX Карбон Темно сиви 14″ 2468”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе