Раткапни Versaco - Stratos RC 14" 7978 ЦЕНА: 1,000 ден
Раткапни Versaco - Stratos RC 16" 7992 ЦЕНА: 1,150 ден

Раткапни Versaco – Stratos RC 15″ 7985

Достапен

Шифра:7985

ЦЕНА: 1,050 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Stratos RC 15″ 7985

Тежина 1.95 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Stratos RC 15″ 7985”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе