Нема на залиха
Раткапни Versaco - Rapid NC 14" 9132 ЦЕНА: 1,000 ден
Раткапни Versaco - Rapid NC 16" 9156 ЦЕНА: 1,150 ден

Раткапни Versaco – Rapid NC 15″ 9149

Не е достапен

Шифра:9149

ЦЕНА: 1,050 ден

Големина: 15"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Rapid NC 15″ 9149

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Rapid NC 15″ 9149”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе