Нема на залиха
Раткапни Versaco - Comfort 14" 8269 ЦЕНА: 865 ден
Раткапни Versaco - Comfort 16" 5837 ЦЕНА: 1,265 ден

Раткапни Versaco – Comfort 15″ 8382

Нема на залиха

Шифра:8382

ЦЕНА: 1,000 ден

Големина: 15"

Нема на залиха

Ratkapni Versaco – Comfort 15″ 8382

Тежина 2.00 кг
Боја

Силвер

Големина

15"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Comfort 15″ 8382”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе