Попуст
SONAX PROFILINE Средство за перење на микрофибер крпи и сунѓери ЦЕНА: 899 ден

Menabo Носач за велосипеди Stand Up 2 – 4634

Има на залиха

Sku:4634

ЦЕНА: 12,300 ден

Спореди

Menabo Nosac za velosipedi Stand Up 2 – 4634
Носачот STAND-UP 2 е поставен одзади е изработен од челик, додека носачите за поддршка на велосипедите се од алуминиум. Лесен е, се преклопува и е одобрен за носење два велосипеди: тркалата може да се прицврстат со помош на прилагодливи ремени со брзо ослободување. Лесно се монтира на автомобилот. Нема потреба да го расклопувате кога го складирате во вашата гаража или шкафче: само преклопете го и ќе зазема многу малку простор!

Дизајниран за: 2 велосипеди со максимална носивост од 30 kg

Систем за заштита од кражба: опционален

Гаранција: 2 години

Weight 8.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top