Нема на залиха
Носач за велосипеди Menabo - TOMCAT 43370 ЦЕНА: 2,900 ден
Кровни носачи 130см. ALU SPACE B M-WAY 44331 ЦЕНА: 5,000 ден

Кровен носач за велосипед Menabo – ASSO 4110

Не е достапен

Шифра:4110

ЦЕНА: 3,380 ден

Нема на залиха

Спореди

Kroven nosac za velosiped Menabo – ASSO 4110

Тежина 3.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровен носач за велосипед Menabo – ASSO 4110”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

9 − 2 =

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе