Нема на залиха
Носач за велосипеди Menabo - TOMCAT 43370 ЦЕНА: Original price was: 3,543 ден.Current price is: 2,899 ден.
СИЈАЛИЦА PHILIPS – HB3, BVU 12V, 400582 ЦЕНА: 1,271 ден

Кровен носач за велосипед Menabo – ASSO 4110

Нема на залиха

Шифра:4110

ЦЕНА: Original price was: 3,857 ден.Current price is: 2,970 ден.

Нема на залиха

Kroven nosac za velosiped Menabo – ASSO 4110

MENABO ASSO наменет за на покривот на автомобилот и е дизајниран за транспорт на еден велосипед со тежина до 15 кг. Алуминиумската решетка се поставува на попречните делови на решетката за багаж благодарение на неколку алатки. Ексцентричниот механизам за стегање рамки е исклучително едноставен и сигурен. Решетката е опремена со заклучување што ќе заштити од кражба, а држачите на тркалата обезбедуваат максимална стабилност на велосипедот на патот.

Носачот на велосипеди MENABO ASSO е најпрактичен и елегантен начин за транспорт на вашиот велосипед на долги растојанија.

Менабо е една од водечките европски компании во производството на автомобилски додатоци за превоз на стоки. Производите на Менабо се изработени од квалитетни материјали, во согласност со европските и меѓународните норми и стандарди за квалитет и безбедност. Менабо има меѓународен сертификат за квалитет ISO 11154: 2006 и се подложува на специјални тестови од страна на TUV.

Тежина 3 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен носач за велосипед Menabo – ASSO 4110”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе