SONAX PROFILINE Отстранувач на нечистотии ЦЕНА: 1,177 ден
Menabo Носач за велосипеди Stand Up 2 - 4634 ЦЕНА: Original price was: 15,200 ден.Current price is: 12,199 ден.

SONAX PROFILINE Средство за перење на микрофибер крпи и сунѓери

Има на залиха

Шифра:452300

ЦЕНА: 963 ден

Специјален течен детергент за околу 20 машински перења со нормална извалканост, за микрофибер крпи и сунѓери за полирање. Ја отстранува дури и тврдоглавата нечистотија од влакната, ја омекнува структурата на влакната и ги прави крпите повторно меки.

Тежина 1 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе