НАВЛАКА ЗА ВОЛАН PRAXIS – MASTER 52267 ЦЕНА: 339 ден
НАВЛАКА ЗА ВОЛАН PRAXIS – STYLE 52236 Сив ЦЕНА: 449 ден

НАВЛАКА ЗА ВОЛАН PRAXIS – STYLE 52239 Црн

Достапен

Шифра:052239

ЦЕНА: 449 ден

style navlaki: Црн
Спореди

Navlaka za volan Praxis – Style 52239 Crn

Тежина 0.085 kg
style navlaki

Црн

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “НАВЛАКА ЗА ВОЛАН PRAXIS – STYLE 52239 Црн”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе