Glazer Dup Pack Течност за ветробранско стакло - 15304 ЦЕНА: 149 ден
MA Virage Сет копресор и лепак за гуми - 94030 ЦЕНА: 4,800 ден

Menabo Кровна галерија YELLOWSTONE M BLACK – 91298

Има на залиха

Sku:21298

ЦЕНА: 17,800 ден

Спореди

Menabo Krovna galerija YELLOWSTONE M BLACK – 21298
YELLOWSTONE M е исклучително пространа и практична корпа на покривот изработена со мат анодизиран алуминиум и делови од челик. Неговиот атрактивен дизајн беше замислен да ја минимизира бучавата и потрошувачката на гас додека ја подобрува ергономијата. Дизајниран да смести неколку куфери со различни големини, исто така е идеален за носење гломазни предмети со апсолутна безбедност.
Максимална носивост: 50 kg
Цертификати за Crash test

Weight 14.200 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top