Попуст
Држачи за скии Menabo SILVER ICE 6 скии / 4 даски 91147 ЦЕНА: 5,599 ден
Држачи за скии Menabo - ICEBERG 4 91718 ЦЕНА: 3,499 ден

Држачи за скии Menabo – VIGGEN 4 91373

Достапен

Шифра:91373

ЦЕНА: 2,499 ден

Спореди

Drzaci za skii Menabo – VIGGEN 4 91373

Алуминиумски носач 4 за покривни решетки, погоден за носење 4 пара скии или 2 сноуборди. Обезбедено со систем против кражба што ја подобрува безбедноста на товарот. Прилог кон покривни шипки со традиционален систем. Можност за купување на пластична поддршка има дел.

Алуминиумски носачи за скии дизајнирани да се фиксираат на шипките на покривот на автомобилот. Опремени со клуч за безбедно затворање, тие се структурирани да носат четири пара скии или сноуборд.

Производот е сертифициран за GS TUV.

Монтирање на екстра големи шипки на покривот, максимални димензии 60×32 cm.

Тежина 1.6 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Држачи за скии Menabo – VIGGEN 4 91373”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе