Menabo Кровна галерија YELLOWSTONE M BLACK - 91298 ЦЕНА: 17,800 ден
MA Лепак за гуми (резерва) - 94029 ЦЕНА: 1,700 ден

MA Virage Сет копресор и лепак за гуми – 94030

Има на залиха

Sku:94030

ЦЕНА: 4,800 ден

Спореди

MA Virage Set kompresor i lepak za gumi – 94030

Комплет сет за репарација на дупнати гуми. Висококвалитетен компресор со смеса за лепење на гуми. Може да се користи на пукнатини поголеми од 5 мм.

Благодарение на компресорот, заштитната обвивка се распоредува рамномерно околу целата гума и истовремено ја надувува.Пупмањето трае најмногу 5 мин.

Сетот ќе ви помогне без никакви алати и дополнителни раб. да ја поправите дупнатата гума и продолжите со патувањето.

Weight 1.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top