Попуст
Кровен држач за велосипед - ЈУЗА - 4810 ЦЕНА: Original price was: 8,571 ден.Current price is: 6,600 ден.
Компресорска прскалка торнадор со четка - 8630 ЦЕНА: 3,143 ден

Menabo Држач за 3 велосипеди VIPER – 41238

Има на залиха

Шифра:41238

ЦЕНА: Original price was: 8,114 ден.Current price is: 6,299 ден.

Menabo Drzac za 3 velosipedi – 41238

Совршен носач за 3 велосипеди со цврста конструкција. Се монтира со 6 ленти за носење на максимум 3 велосипеди, не повеќе од 45 кг. Целосно прилагодлив под било кој агол и пад. Се преклопува за лесно складирање.

Тежина – 13,5 кг.

Материјал – Челик

Не се препорачува за е-велосипеди

Тежина 8 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе