Одвијач и подмачкувач Profitech 400мл. (097009) ЦЕНА: 155 ден
СЕТ (шампон + ракавица) 100562 ЦЕНА: 199 ден

Пена за чистење текстил Falcon – 097001

Достапен

Шифра:97001

ЦЕНА: 139 ден

Спореди

Pena za cistenje tekstil Falcon – 97001

Совршен за чистење на сите обоени или извалкани површини. Одличната моќ на чистење ја отстранува нечистотијата и ја враќа првобитната боја и изглед. Корисен за автомобил, бродови и дома. Производот е специјално ефикасен за чистење на винил и тапацир, под, теписонски и хромирани површини. За дома: Одличен за чистење на уреди, тоалет, керамички површини, подови, обоени ѕидови и тапети, екрани, прозорци, порцелан, обоено дрво и метал. Ги отстранува закоравените нечистотии и дамки од површините од винил, тапацир и текстил. Нето: 450 мл.

Тежина 0.440 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Пена за чистење текстил Falcon – 097001”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе