MENABO Кровни носачи ARIETE silver - 41205 ЦЕНА: 6,500 ден
MENABO Кровни носачи SHERMAN silver 120.5 - 44959 ЦЕНА: 5,100 ден

MENABO Кровни носачи SHERMAN silver XL – 44947

Има на залиха

Шифра:44947

ЦЕНА: 5,600 ден

Алуминиумски носачи на покривот за автомобили со подигнати шини, опремени со систем за заштита од кражба, комплетно монтирани, заедно со сите потребни алатки за брза и лесна монтажа.

Максимална носивост во kg: 90

Материјал за стегачи: Абразивна гума

Материјал на профилот: Алуминиум

Систем за прицврстување на шипки на покривот: Брзо со алат

Доставена алатка: да

Додаток за системот Antiheft: вклучен

Сертификација: TÜV и CITY CRASH

Гаранција: 2 години

Тежина 3.80 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе