Купон 100мкд
GUMEX Типски гумени патосници – Toyota Corolla (2019) - 222194 ЦЕНА: 1,600 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Toyota Land Cruiser (2008-) - 215254 ЦЕНА: 1,680 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Honda C-XR (2017-) – 221904

Има на залиха

Sku:221904

ЦЕНА: 1,800 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Honda C-XR (2017-) – 222904
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota C-HR (2017-), i Hybrid
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Weight 6.89 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top