GUMEX Типски гумени патосници – Honda C-XR (2017-) - 221904 ЦЕНА: 1,800 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Toyota Rav 4 (2019-) - 222074 ЦЕНА: 1,800 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Toyota Land Cruiser (2008-) – 215254

Има на залиха

Sku:215254

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Toyota Land Cruiser (2008-) – 215254
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Land Cruiser (2008-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Weight 5.33 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top