Гумени патосници Gumex - VW Tiguan (2007-) 212844 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - VW Touran (2003-2010) 213680 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – VW Tiguan (2016-) 219614

Има на залиха

Sku:219614

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Tiguan (2016-) 219614
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Touran (2015-)
VW Tiguan (2016-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Weight 4.80 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – VW Tiguan (2016-) 219614”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTIGUANСите типови2016-
Back to Top