Попуст
Гумени патосници Gumex - VW Tiguan (2007-) 212844 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - VW Touran (2003-2010) 213680 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – VW Tiguan (2016-) 219614

Достапен

Шифра:219614

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Tiguan (2016-) 219614

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,5 кг

Тежина 4.80 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – VW Tiguan (2016-) 219614”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTIGUANСите типови2016-
Врати се горе