Гумени патосници Gumex - VW Sharan (2010-) 216994 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - VW Tiguan (2016-) 219614 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – VW Tiguan (2007-) 212844

Има на залиха

Шифра:212844

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – VW Tiguan (2007-) 212844
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
VW Tiguan (2007-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Тежина 3.99 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – VW Tiguan (2007-) 212844”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTIGUANСите типови2007-
Врати се горе