Купон 100мкд
Гумени патосници Gumex - VW Tiguan (2016-) 219614 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - VW Touareg (2003-2009) 212747 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – VW Touran (2003-2010) 213680

Има на залиха

Sku:213680

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – VW Touran (2003-2010) 213680
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Црна боја
Фиксација: да – овална дупка
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – VW Touran (2003-2010) 213680”
TypeWidthProfileSizeSpeed
VWTOURANСите типови2003-2010
VWTOURANСите типови2010-
Back to Top