Попуст
Гумени патосници Gumex - Renault Captur (2013-) 214659 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Kangoo (1997-2007) 211179 ЦЕНА: 963 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Fluence (2010-) 216178

1 Достапни

Шифра:216178

ЦЕНА: 1,440 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Fluence (2010-) 216178

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Тежина 5.58 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Renault Fluence (2010-) 216178”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultFLUENCEСите типови2010-
Врати се горе