Гумени патосници Gumex - Renault Captur (2013-) 214659 ЦЕНА: 1,330 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Kangoo (1997-2007) 211179 ЦЕНА: 1,070 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Fluence (2010-) 216178

1 in stock

Sku:216178

ЦЕНА: 1,600 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Fluence (2010-) 216178
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Fluence (2010-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Weight 5.58 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Renault Fluence (2010-) 216178”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultFLUENCEСите типови2010-
Back to Top