Гумени патосници Gumex - Renault Clio, Modus (2005-2011), Clio (2012) 214659 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Fluence (2010-) 216178 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Captur (2013-) 214659

Има на залиха

ЦЕНА: 1,390 ден

Gumeni patosnici Gumex – Renault Captur (2013-) 214659
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Clio, Grandtour III (2005-2012)
Renault Clio Modus (2004-2012)
Renault Clio, Grandtour IV (2012-2019)
Renault Captur (2013-2019)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.23 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Renault Captur (2013-) 214659”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultCAPTURСите типови2013-
Врати се горе