Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2006-2014)  280375 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Zafira A  (1999-2004)  211795 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Vivaro (2014-)  219452

Достапен

Шифра:219452

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Vivaro (2014-)  219452

Тежина 4.45 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Vivaro (2014-)  219452”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelVIVAROСите типови2014-
Врати се горе