Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2006-2014)  280375 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Zafira A  (1999-2004)  211795 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Vivaro (2014-)  219452

Има на залиха

Sku:219452

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Vivaro (2014-)  219452

Weight 4.45 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Opel Vivaro (2014-)  219452”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelVIVAROСите типови2014-
Back to Top