Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2006-2014)  280375 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2014-)  219452 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 246) B-Klasse (2011-) 218554

Има на залиха

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Mercedes (W 246) B-Klasse (2011-) 218554

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Mercedes (W176) A-Klasse (2012-2018)

Mercedes (W246) B-Klasse (2011-2018)

Mercedes (C117) CLA-Klasse (2013-2019)

Mercedes (X156) GLA-Klasse (2014-2019)

Црна боја

Фиксација: Не

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,2 кг

Тежина 4.23 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Mercedes (W 246) B-Klasse (2011-) 218554”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MercedesB-KlasseW 2462011-
Врати се горе