Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2014-)  219452 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Zafira B  (2005-2010)  214628 ЦЕНА: 1,929 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Zafira A  (1999-2004)  211795

Само 1 останати на залиха

Шифра:211795

ЦЕНА: 1,929 ден

Само 1 останати на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Opel Zafira A  (1999-2004)  211795

Тежина 5.6 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Opel Zafira A  (1999-2004)  211795”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelZAFIRAA1999-2004
Врати се горе