Гумени патосници Gumex - Opel Vivaro (2014-)  219452 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Zafira B  (2005-2010)  214628 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Zafira A  (1999-2004)  211795

1 Достапни

Шифра:211795

ЦЕНА: 1,730 ден

1 Достапни

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Zafira A  (1999-2004)  211795

Тежина 5.60 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Zafira A  (1999-2004)  211795”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelZAFIRAA1999-2004
Врати се горе